• Obiady w maju 66,50 zł

Warsztaty teatralne w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie
2018-04-04
W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru zorganizowaliśmy dla uczniów grupy teatralnej „Trójeczka” warsztaty teatralne z panem Jarosławem Cupriakiem – aktorem z olsztyńskiego Teatru Lalek.

Międzynarodowy Dzień Teatru
2018-04-04
Dnia 27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji wszystkim aktorom życzymy nieustającej weny twórczej, wspaniałych ról i życzliwej publiczności.

Wielkanocne życzenia
2018-03-29

XVII Ostródzki Międzyszkolny Konkurs „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna"
2018-03-29
Już po raz siedemnasty Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie zorganizowała Międzyszkolny Konkurs na „Najpiękniejszą pisankę wielkanocną". Koordynatorkami konkursu były nauczycielki SP 3: R. Opalińska, B. Ponikiewska, H. Orlińska, A.Oryl. Zgłoszone na konkurs piękne, oryginalne pisanki zachęcały do obejrzenia świątecznej wystawy.

Pierwszy Dzień Wiosny
2018-03-27
Wiosna na sportowo! Takie hasło towarzyszyło uczniom klas I -III podczas witania Pierwszego Dnia Wiosny.

KANGUR 2018
2018-03-27
W dniu 15 marca 2018r. po raz 27 odbył się Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny".

Dzieci z naszej szkoły w Radio Olsztyn
2018-03-20
Pani Helena Orlińska z grupą teatralną „Trójeczka” gośćmi audycji „Rozmowy o teatrze” w Radiu Olsztyn.

III Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2018-03-05
W ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, 4 marca 2018 roku odbył się III Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Zawody Lekkoatletyczne
2018-03-05
2 marca b.r. w hali OCSiR odbyły się halowe zawody lekkoatletyczne Szkół Podstawowych klas IV i V.

Konkurs recytatorski klas I-III
2018-02-28
28 lutego 2018r. w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III. Do konkursu przystąpiło 31 uczestników poszczególnych klas.

pierwsza strona poprzednia strona strona 2 z 55 następna strona ostatnia strona