Notice: iconv(): Detected an illegal character in input string in /home/sp3/www/biblioteki/mp_funkcje.php on line 242
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie
  • cena obiadów w czerwcu 44.40zł

18.Ostródzki Międzyszkolny Konkurs „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna"
2019-05-03
Już po raz osiemnasty Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie zorganizowała Międzyszkolny Konkurs na „Najpiękniejszą pisankę wielkanocną”. Głównym celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz prezentacja twórczości dziecięcej w środowisku lokalnym.

18.Ostródzki Przegląd Teatrów Szkół Podstawowych „Bawmy się w teatr”
2019-05-03
Dnia 26 III 2019 r. w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku odbył się 18. Ostródzki Przegląd Teatrów Szkół Podstawowych „Bawmy się w teatr”. Organizatorem przeglądu była Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie.

Międzynarodowy Dzień Teatru w SP 3
2019-05-03
W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru nauczyciele z naszej szkoły przygotowali uczniom niespodziankę teatralną - zaprezentowali dzieciom z klas I –IV dwie bajki z przesłaniem profilaktycznym.

Witaj, Wiosno!
2019-03-29
W Dniu Wagarowicza, czyli 1. Dniu Wiosny - 21 marca 2019 r. w naszej szkole odbyła się impreza sportowa pod hasłem „Wiosna, czas na zdrowie!”.

„Klub Młodego Podróżnika”
2019-03-29
Zanim nasi wychowankowie zaczną odbywać dalekie podróże, mają szansę podczas lekcji podziwiać odległe zakątki świata. Wszystko za sprawą spotkania z podróżniczką p.Bolesławą Chylińską, która zaprezentowała nam kulturę, przyrodę i zwyczaje odwiedzonej w grudniu 2018 Tajlandii.

Zdrowe nawyki, to zdrowe zęby 
2019-03-24
Czas wyrastania zębów stałych u dzieci siedmioletnich jest najlepszym momentem, aby kształtować pozytywne nawyki dbania o higienę jamy ustnej, które dzieci będą pielęgnować przez całe życie.

Ludzie ruszają w drogę, ponieważ podróżując, poznają rzeczy, których w żaden inny sposób by nie poznali.
2019-03-24
Z okazji zbliżającego się Tygodnia Teatru 2019 uczniowie klasy 1a i 1b uczestniczyli w wycieczce do Olsztyna. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu pt.: „Pan Lampa” w Olsztyńskim Teatrze Lalkowym oraz seans pt.: „Polaris” w Olsztyńskim Planetarium.

Zaczarowane skrzypce
2019-03-17
6 marca 2019 uczniowie klas I-III ponownie mieli okazję do obcowania z muzyką na żywo. Koncert pt. „Zaczarowane skrzypce” to muzyczna opowieść dla dzieci o historii pudła rezonansowego, z którego jedynie za pomocą smyczka i kilku strun można wyczarować niezwykłe i zaskakujące dźwięki.

Dziecko, które czyta, stanie się dorosłym, który myśli…
2019-03-17
Uczniowie klasy 1b z wychowawcą Aliną Gwóźdź wzięli udział w spotkaniu w Bibliotece Miejskiej dla Dzieci w Ostródzie.

Sport to zdrowie!
2019-03-17
Promocja zdrowego i aktywnego stylu życia, to główne założenia Szkoły Promującej Zdrowie. Nasze działania są ukierunkowane na uprawianie sportu, zdrowe odżywianie, dbanie o wypoczynek, propagowanie postaw proekologicznych oraz społecznych.

pierwsza strona poprzednia strona strona 2 z 61 następna strona ostatnia strona