Notice: iconv(): Detected an illegal character in input string in /home/sp3/www/biblioteki/mp_funkcje.php on line 242
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie
  • cena obiadów w marcu 77.70 zł.

Zdrowe nawyki, to zdrowe zęby 
2019-03-24
Czas wyrastania zębów stałych u dzieci siedmioletnich jest najlepszym momentem, aby kształtować pozytywne nawyki dbania o higienę jamy ustnej, które dzieci będą pielęgnować przez całe życie.

Ludzie ruszają w drogę, ponieważ podróżując, poznają rzeczy, których w żaden inny sposób by nie poznali.
2019-03-24
Z okazji zbliżającego się Tygodnia Teatru 2019 uczniowie klasy 1a i 1b uczestniczyli w wycieczce do Olsztyna. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu pt.: „Pan Lampa” w Olsztyńskim Teatrze Lalkowym oraz seans pt.: „Polaris” w Olsztyńskim Planetarium.

Zaczarowane skrzypce
2019-03-17
6 marca 2019 uczniowie klas I-III ponownie mieli okazję do obcowania z muzyką na żywo. Koncert pt. „Zaczarowane skrzypce” to muzyczna opowieść dla dzieci o historii pudła rezonansowego, z którego jedynie za pomocą smyczka i kilku strun można wyczarować niezwykłe i zaskakujące dźwięki.

Dziecko, które czyta, stanie się dorosłym, który myśli…
2019-03-17
Uczniowie klasy 1b z wychowawcą Aliną Gwóźdź wzięli udział w spotkaniu w Bibliotece Miejskiej dla Dzieci w Ostródzie.

Sport to zdrowie!
2019-03-17
Promocja zdrowego i aktywnego stylu życia, to główne założenia Szkoły Promującej Zdrowie. Nasze działania są ukierunkowane na uprawianie sportu, zdrowe odżywianie, dbanie o wypoczynek, propagowanie postaw proekologicznych oraz społecznych.

INFORMACJA O TERMINACH I ZASADACH ZAPISU DZIECI DO KLASY I W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
2019-02-25

Akcja czytelnicza „Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego 2019 ”
2019-02-25
Dnia 21 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. W naszej szkole to święto wpisało się na stałe do kalendarza uroczystości szkolnych.

Zbiórka karmy dla kotów z „ KOCIARNI”
2019-02-19
Składamy gorące podziękowania rodzicom i dzieciom za włączenie się do zbiórki karmy dla kotów z ostródzkiej „Kociarni”. Wszystkie zebrane dary zostały przekazane dla organizatorów akcji. H.Orlińska n-l bibliotekarz

Spotkanie z weterynarzem – poznajemy zawody
2019-02-19
Tradycją naszej szkoły są spotkania z ciekawymi ludźmi. Tym razem naszym gościem był Pan Sławomir Vetter – lekarz weterynarii.

Akcja czytelnicza „Dzień kota”
2019-02-19
Rozwijanie i utrwalanie zainteresowań, potrzeb i nawyków czytelniczych, popularyzacja czytelnictwa, kształcenie u dzieci umiejętności czytania i słuchania tekstu czytanego jest dla nauczycieli bibliotekarzy ważnym zadaniem.

« strona 1 z 60 następna strona ostatnia strona