• odpłatność za obiady w miesiącu wrześniu 72 zł.

Zapisy do świetlicy i na obiady
2019-08-29
Można już zapisywać dzieci do świetlicy i na obiady do obu stołówek naszej szkoły. Karty zgłoszenia dostępne są już teraz na stronie internetowej szkoły oraz w sekretariatach w obu budynkach - na ul. Rycerskiej 5 i ul. Piłsudskiego 4., a w trakcie roku szkolnego u wychowawców i kierownika świetlicy.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
2019-08-28
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 Klasy IV – VIII ul Piłsudskiego 4 godz. 9.00 – boisko szkolne Klasy I – III ul. Rycerska 5 godz. 10. 30 – sala gimnastyczna

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE DLA UCZNIÓW KLAS I
2019-08-20
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA ADAPTACYJNE DLA UCZNIÓW KLAS I W dniu 30.08.2019 r. (piątek) odbędzie się spotkanie wychowawców z dziećmi (w obecności rodziców), które rozpoczną naukę w klasie I w roku szkolnym 2019/2020.

OSTATNI DZWONEK
2019-07-03
Miniony rok szkolny był czasem intensywnej pracy. Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem.

Pożegnanie Absolwentów
2019-06-21
Koniec roku szkolnego, to nie tylko wesoła chwila – początek wakacji. Dla niektórych to koniec pewnego etapu, znajomości, pożegnanie z bliskimi osobami.”

Realizacja grantu ekologicznego „Planeta Ekoludzików”
2019-06-21
Uczniowie klasy 1b zakończyli realizację grantu ekologicznego „Planeta Ekoludzików” prowadzonego przez wychowawcę Alinę Gwóźdź.

Podsumowanie XVI edycji Olimpiady „Zdrowy Styl Życia”
2019-06-17
Dnia 7 czerwca 2019 roku po raz XVI przeprowadzono w naszej szkole Olimpiadę pod hasłem „Zdrowy Styl Życia – zdrowo jemy, zdrowo żyjemy”. Imprezę sportowo – rekreacyjną promującą zdrowie, aktywność fizyczną oraz racjonalne odżywianie przygotowali nauczyciele i wychowawcy we współpracy z klasowymi Radami Rodziców. Koordynatorem projektu była p. Renata Opalińska.

Finał Konkursu Wiedzy o Muzyce
2019-06-17
Po raz ostatni w bieżącym roku szkolnym 2018/2019 spotkaliśmy się z artystami Agencji Muzycznej POZYTYWKA z Olsztyna. Od września do czerwca uczestniczyliśmy w koncertach muzycznych na żywo, słuchaliśmy muzyki klasycznej z repertuaru Johanna Straussa, Oskara Kolberga oraz Siergieja Prokofiewa. Poznaliśmy polskie utwory ludowe i tańce narodowe.

„Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą” akcja edukacyjna Komendy Głównej Policji
2019-06-17
Zbliżają się wakacje – czas relaksu, radości, odpoczynku od całorocznej nauki i obowiązków szkolnych. Ważne jest, aby wypoczynek dzieci i młodzieży upływał spokojnie i bezpiecznie.

Bezpieczne wakacje tuż, tuż…
2019-06-17
Zanim wyruszymy ku wakacyjnej przygodzie, na górskie szlaki, na nadmorskie plaże, przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji w Ostródzie zadbali o nasze zdrowie i bezpieczeństwo.

« strona 1 z 62 następna strona ostatnia strona