WAKACYJNE ŻYCZENIA

odpłatność za obiady w miesiącu maju 66,50 zł

Godziny pracy świetlicy - 6.45 - 1545

ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY

Płatności za obiady w stołówce szkolnej można od teraz również regulować przelewem na konto.
Nr konta: 88 2030 0045 1110 0000 0244 6510

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz miesiąc, za który jest uiszczana opłata. Osoby, które chciałyby skorzystać z tej formy płatności proszone są o kontakt z kierownikiem świetlicy celem uzyskania informacji o wysokości wpłaty za obiady w danym miesiącu ( ze względu na ewentualne odpisy).
WAŻNE!!
Upewnienie się w sprawie wysokości opłaty za obiady w danym miesiącu jest warunkiem koniecznym skorzystania z tej formy płatności.O taką informację może się zwrócić do kierownika świetlicy dziecko korzystające z obiadów, które otrzyma pisemną wiadomość
o wysokości jego opłaty za obiady w danym miesiącu.
Proszę o uiszczanie opłat za obiady do 15-go każdego miesiąca.