IX MIEJSKI KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ
2011-01-04
W dniu 02 .XII.2010r. odbył się w naszej szkole już IX Miejski Konkurs Piosenki Religijnej Wzięło w nim udział 16 uczniów z ostródzkich szkół podstawowych

REJONOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
2010-12-13
W środę, 8 grudnia 2010r o godzinie 9.00 w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Kościuszki 22 a odbył się Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DWÓJEK DZIEWCZĄT KLAS IV SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR FOTO OLI
2010-12-13
W dniu 6 grudnia b.r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Ostródzie został rozegrany Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dwójek Dziewcząt klas IV.

Apel z okazji Święta Niepodległości
2010-12-13
9 listopada w naszej szkole odbyl się apel z okazji Święta Niepodległości.

Święto Szkoły
2010-11-02
Dnia 15 października 2010 roku obchodziliśmy Święto Szkoły.

2010-11-02
Dnia 14 października 2010 roku uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Najpierw odbyła się uroczysta Rada Pedagogiczna, w której uczestniczyli pracownicy, emeryci, rodzice i uczniowie.

Tydzień Żytniego Chleba w SP 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie
2010-10-25
W dniach 11-13 X 2010r. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie uczestniczyła w kampanii edukacyjnej "Tydzień Żytniego Chleba w Szkole" organizowanego przy wsparciu urzędu marszałkowskiego, resortu edukacji i rolnictwa.

Spotkanie autorskie z ostródzką pisarką p. A. Pisarską
2010-10-08
Dnia 30 IX 2010r. Szkołę Podstawową Nr 3 im. Jana Pawła w Ostródzie odwiedziła znana ostródzka pisarka p. A. Pisarska.

Warsztaty teatralne z p. A. Skrzypczak
2010-10-08
Już po raz drugi Szkołę Podstawową Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie odwiedziła p. Agnieszka Skrzypczak studentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej z Łodzi.

Spotkanie autorskie z Marią Jolantą Owczarek-Dijkstra
2010-10-08
Tradycją naszej szkoły stały się spotkania z ciekawymi ludźmi pod hasłem "100 pytań do...". Dnia 10 IX 2010r w bibliotece Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie odbyło się spotkanie z Marią Jolantą Owczarek-Dijkstra, autorką bajki dla dzieci pt. "Opowieści krasnala Marcela".

pierwsza strona poprzednia strona strona 53 z 63 następna strona ostatnia strona