Z życia szkoły

List Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego
2010-10-08
1 września - to także początek roku szkolnego. Z okazji inauguracji roku 2010/2011 kieruję serdeczne życzenia do szkół, instytucji oraz środowisk związanych z edukacją.

Zakończenie roku szkolnego 2009/2010
2010-10-08
25 czerwca 2010 r. zakończył się rok szkolny 2009/2010. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami i rodzicami zgromadzili się na uroczystym apelu.

I miejsce Agaty Michałowskiej w IX Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej
2010-06-22
Dnia 11. 01. 2010 r. w ODN w Olsztynie odbył się IX Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej dla szkół podstawowych "Rok Kapłański - Święty Jan Maria Vianney". W konkursie uczestniczyło 68 laureatów wyłonionych w drodze eliminacji szkolnych.

Prezentacja dorobku artystycznego uczniów SP 3 "Dzieci - dzieciom"
2010-06-22
Dnia 22 VI 2010 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie odbyła się prezentacja dorobku artystycznego uczniów SP 3 "Dzieci - dzieciom".

Grupa teatralna "Trójeczka" z SP3 w Ostródzie w Zamku Królewskim w Warszawie
2010-06-17
Dnia 7 czerwca 2010r. w Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych (OPPM). Organizatorem spotkania było Centrum Edukacji Obywatelskiej. Wśród wyróżnionych 70 zespołów uczniowskich z całej Polski biorących udział w programach CEO była też grupa teatralna "Trójeczka" ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie.

Brązowy laur dla grupy teatralnej "Trójeczka" z SP 3 Ostróda
2010-06-14
Dnia 11 VI 2010r.w Biskupieckim Domu Kultury odbył się XXX Jubileuszowy Wojewódzki Konkurs Zespołów Teatralnych o "Laur Złotej Rybki". Na scenie zaprezentowało się 10 zespołów teatralnych, które zwyciężyły w eliminacjach rejonowych.

Uczestniczyliśmy w IV Diecezjalnym Zjeździe Szkół im. Jana Pawła II w Pieniężnie
2010-06-10
Dnia 28 maja 2010 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pieniężnie odbył się IV Diecezjalny Zjazd Szkół im. Jana Pawła II połączony z jubileuszem 10-lecia powstania szkoły. W uroczystościach brała udział także delegacja naszej szkoły : n-le p.Magdalena Karaś i p.Helena Orlińska oraz poczet sztandarowy :Aleksandra Sosińska, Klaudia Kowalik i Piotr Petaś.

Pierwsze Otwarte Zawody Pływackie Ostródzkich Szkół Podstawowych
2010-06-08
Dnia 25.05.2010 r na ostródzkim basenie Aquapark odbyły się Pierwsze Otwarte Zawody Pływackie Ostródzkich Szkół Podstawowych. Udział w nich wzięły wszystkie szkoły podstawowe.

"VI Dzień dobrych uczynków" w SP 3 Ostróda
2010-06-08
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie promuje działania prospołeczne ukierunkowane na potrzeby drugiego człowieka i otoczenia. Włączamy się w akcje typu: sprzątanie świata, zbiórkę surowców wtórnych z przeznaczeniem na recykling, sprzątanie Warmii i Mazur, zbiórkę żołędzi na dokarmianie zwierząt.

Sukcesy uczniów
2010-06-08
Mistrz Ortografii; Konkurs wiedzy o Gustawie Gizewiuszu; Konkurs recytatorski "Spotkanie z Poezję Dziecięcą"

pierwsza strona poprzednia strona strona 54 z 63 następna strona ostatnia strona