• cena obiadów w październiku 81,40 zł.

PÓŁZIMOWISKO - "Razem weselej"
2009-03-02
W dniach od 02 - 06 lutego 2009 r. w naszej szkole 80 uczniów z klas I - VI wspólnie spędzało czas na półzimowisku wraz ze swoimi opiekunami.

V Miejski Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych "Hej kolęda, kolęda..."
2009-01-23
Dnia 20 I 2009r. w sali reprezentacyjnej Centrum Kultury w Ostródzie odbył się V Miejski Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych "Hej kolęda, kolęda...". Organizatorem tej teatralnej imprezy była Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie.

II Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek w SP 3
2009-01-23
W Szkole Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie, podobnie jak w ubiegłym roku, został zorganizowany Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych.

Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych
2009-01-19
W środę, 10 grudnia 2008r o godzinie 10.00 w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Kościuszki 22 a odbył się Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

Dzieci dzieciom
2008-12-16
W piątek 5 grudnia 2008r. uczniom Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie oprócz paczek od Mikołaja przygotowano niespodziankę, która na długo pozostanie w ich pamięci.

Spotkanie z misjonarzami
2008-11-17
13 listopada 2008r. uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie odwiedzili misjonarze - klerycy z Seminarium Misyjnego w Pieniężnie. Tegorocznymi gośćmi byli: Łukasz Marciszkiewicz SVD - Polska, Farkas Gergö SVD - Węgry, Hounake Kossi Eric SVD - Togo.

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych
2008-11-13
W środę, 5 listopada 2008 r. o godzinie 9.00 w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Kościuszki 22a odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

Święto Szkoły w "Trójce"
2008-10-29
Dnia 18.10.2008 r. społeczność Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie obchodziła I rocznicę nadania szkole imienia. W dniu Święta Szkoły odbyło się również pasowanie na ucznia dzieci z klas I.

2008-10-29
14 października uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Odświętnie ubrani uczniowie witali zaproszonych gości - emerytowanych nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Gospodarzami uroczystości byli obecnie pracujący nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi.

Cała Polska czyta dzieciom
2008-10-29
Dnia 10 października 2008 r. odbył się w czytelni maraton czytelniczy w ramach prowadzonej w naszej szkole akcji "Cala Polska czyta dzieciom".

pierwsza strona poprzednia strona strona 54 z 56 następna strona ostatnia strona