XVII Ostródzki Międzyszkolny Konkurs „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna"

Dodano: 2018-03-29 / wyświetleń: 1525
Już po raz siedemnasty Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie zorganizowała Międzyszkolny Konkurs na „Najpiękniejszą pisankę wielkanocną". Koordynatorkami konkursu były nauczycielki SP 3: R. Opalińska, B. Ponikiewska, H. Orlińska, A.Oryl. Zgłoszone na konkurs piękne, oryginalne pisanki zachęcały do obejrzenia świątecznej wystawy.

Laureaci konkursu:
I miejsce: Wiktor Jabłoński SP 3, Julia Wielk SP 4, Szymon Kaliszewski SP 6
II miejsce: Aleksandra Okuniewska SP 3, Julia Czech SP 3
III miejsce: Piotr Witus SP 2, Amelia Machola SP 6, Zuzanna Orzechowska SP4

Podsumowanie  konkursu i wręczenie nagród laureatom odbyło się  23 III 2018 r. na uroczystym apelu, w czasie którego został zaprezentowany  piękny program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy III a i klasy III b pod kierunkiem pani Katarzyny Cackowskiej i pani Aliny Gwóźdź.

XVII Ostródzki Międzyszkolny Konkurs „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna" odbył się pod Patronatem Burmistrza Miasta Ostródy.

Helena Orlińska