Występ dla Polonii.

Dodano: 2018-05-18 / wyświetleń: 901
Występ grupy teatralnej „Trójeczka” dla nauczycieli polonijnych

W czwartek, 12 V 2018 r. grupa teatralna „Trójeczka” zaprezentowała przedstawienie          „ Konkurs – niespodzianka” (scenariusz  I. Degórska) dla grupy nauczycieli  przebywających w naszej szkole na stażu w ramach projektu „Uczymy się uczyć – pobyty stażowe i wizyty studyjne nauczycieli polonijnych ” organizowanego przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”.

Przedstawienie „Konkurs – niespodzianka” przygotował zespół „Trójeczki” w składzie:
Amelia Bąk, Patrycja Budka, Dominika Bruździak, Zofia Drzazga, Julia Czech, Maja Kuczyńska, Hanna Paczkowska, Olga Podgórska, Julia Samsel, Aleksander Szulga, Alicja Szprengel, Adrianna Roszkowska, Lena Ruczyńska, Agata Wujkowska, Zofia Ząbczyńska.

Helena Orlińska, opiekun grupy teatralnej „Trójeczka”