ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Dodano: 2016-06-27 / wyświetleń: 2377
Dnia 24 czerwca 2016 roku o godz. 8.30 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 dla klas I-III, o godzinie 9.30 dla klas IV-VI.

Po wprowadzeniu sztandaru odśpiewaliśmy hymn państwowy. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego złożyła meldunek. Następnie głos zabrała pani dyrektor Mariola Jarmołowicz, która przywitała zgromadzonych uczniów i rodziców oraz podsumowała miniony rok szkolny.

Wyróżniający się uczniowie odebrali z rąk wychowawców nagrody książkowe.

Największe sukcesy uczniów uhonorowane zostały statuetkami„Szkolny As Ostródy” przyznanymi przez Burmistrza Miasta.  Otrzymało je ośmioro uczniów: Olga Mucha, Aleksandra Rucińska, Maria Szałwińska, Aleksandra Zimnicka, Natalia Żdan z klasy VIa oraz Lena Naruniec, Edyta Wątła i Paweł Jaworski z klasy VIb. Odebrali oni statuetki podczas Miejskiego Zakończenia Roku Szkolnego.
Za najwyższą średnią w latach 2013- 2016 statuetkę „Najlepszy Uczeń Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie” otrzymały uczennice z klasy VIa: Olga Mucha, Maria Szałwińska oraz Aleksandra Rucińska.

Pani dyrektor podziękowała także rodzicom, którzy przez cały rok szkolny aktywnie uczestniczyli w życiu naszej szkoły.

Po wręczeniu nagród i dyplomów uczniowie klas VI wygłosili krótkie podziękowanie skierowane do pani dyrektor, grona pedagogicznego i rodziców.

Pani dyrektor pogratulowała uczniom sukcesów i życzyła wszystkim bezpiecznych, słonecznych wakacji.

Na zakończenie uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.

Krystyna Wójcicka