WAKACYJNE ŻYCZENIA

Dodano: 2018-06-25 / wyświetleń: 602

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami.
Życzymy wszystkim uczniom i ich rodzicom , by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dyrekcja szkoły i nauczyciele.