Dodano: 2016-11-29 / wyświetleń: 686
Serdecznie zachęcamy całą naszą Społeczność szkolną do udziału w ogólnopolskiej, charytatywnej akcji Szlachetna Paczka. Nasza szkoła zgłosiła się do udzielenia pomocy matce samotnie wychowującej troje dzieci, której sytuacja materialna jest bardzo trudna.

W związku z tym bardzo prosimy o pomoc w zbiórce:

Dzieci mają świąteczne marzenia: bluza Sokół Ostróda (140cm), lalka Bobas, samochód zabawkowy.

Zbiórka trwa do 9 grudnia 2016r.
Bardzo dziękujemy za okazane serce i pomoc.

Dyrektor i Społeczność
                                       Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie