• cena obiadów w listopadzie 70,30 zł.

Rekrutacja dzieci do klas I

Dodano: 2015-02-13 / wyświetleń - 5758

1.Informacja o terminach i zasadach zapisu dzieci do klasy I Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w roku szkolnym 2018/2019.

2.Procedura rekrutacji do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II  w Ostródzie na rok szkolny 2018/ 2019– zasady, tryb, postępowanie, dokumentacja.

3.Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie na rok szkolny 2018/2019

4. Oświadczenie o miejscu zamieszkania...

5. Wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwodu do klasy pierwszej Szkoły  Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie na rok szkolny 2018/2019.

6.Oświadzcenie woli przyjęcia.