Dzień Dobrych Wiadomości w SP 3

Dodano: 2016-09-22 / wyświetleń: 1177
Dnia 8 września 2016r. włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji „Dzień Dobrych Wiadomości” i realizowaliśmy działanie: „Zostań Posłańcem Dobrej Wiadomości! Masz dobrą wiadomość: powiedz bliskim, zadzwoń, wyślij sms lub e-maila”.

Z tej okazji  nauczyciele przygotowali  w szkole okolicznościowe  gazetki,  ulotki, bileciki i inne miłe niespodzianki. Dla nas dobre wiadomości płyną także  każdego dnia z Ewangelii.  Stąd uczniowie otrzymali również  od pani U.Cerkowniak krótkie sentencje z Pisma Świętego    Dobra wiadomość sprawia, że się uśmiechamy, jesteśmy pozytywnie nastawieni

do  ludzi i świata, patrzymy optymistycznie w przyszłość.  Obyśmy codziennie słyszeli tylko  dobre wiadomości.

Helena Orlińska, nauczyciel religii