Bal karnawałowy klas I-III

Dodano: 2019-02-16 / wyświetleń: 563
„Jeżeli w Twoim życiu wszystko tańczy i śpiewa, gdy czujesz radość i szczęście Cię rozpiera, a motyle uroczo rozrabiają, to znaczy, że jesteś na właściwym balu...”

Karnawał, to czas ściśle związany z tańcami. W przeszłości uważano bowiem, że im wyższe będą podskoki w tańcu karnawałowym, tym bogatsze będą tegoroczne plony!

Szkoła to nie tylko nauka J potrafimy również spędzać tu czas na zabawie, tańcach i wspólnych pląsach.  Takie okazje, jak bal karnawałowy, wprowadzają nas w doskonały nastrój, pozwalają poznać się bliżej, zrelaksować się i wyjść do domu z szerokim uśmiechem i w dobrym humorze!

W tym roku dzieci z klas młodszych wypełniły salę balową kolorowymi strojami, pięknymi sukniami, maskami, pomysłowymi przebraniami, i co najważniejsze - gwarnym śmiechem. Zabawę prowadziły panie animatorki z Olsztyna, które zaproponowały ciekawe konkursy i naukę nowoczesnych tańców. Dziewczęta poruszały się z gracją w długich, balowych sukniach. Wśród chłopców największym powodzeniem cieszyły się kreacje policjantów, ninja, komandosów i rycerzy. W trakcie przerwy, w klasach czekał na dzieci słodki poczęstunek, przygotowany przez Klasowe Rady Rodziców.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej