Konkurs recytatorski klas I-III

Dodano: 2018-02-28 / wyświetleń: 1211
28 lutego 2018r. w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III. Do konkursu przystąpiło 31 uczestników poszczególnych klas.

Głównym celem konkursu było popularyzowanie wierszy polskich autorów oraz odkrywanie uzdolnień artystycznych dzieci.

Komisja w składzie: Joanna Łyskawa, Teresa Korohoda, Helena Orlińska i Alina Kowalska wyłoniła laureatów, biorąc pod uwagę: znajomość tekstu, tempo recytacji, dykcję i oryginalność wykonania wiersza.

Laureatki dwóch pierwszych miejsc zakwalifikowały się do Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Spotkanie z poezją”, który odbędzie się na Zamku w Ostródzie.

I miejsce - JULIA PIĄTEK z klasy I c
II miejsce - ZUZANNA SAJEWSKA z klasy III d