Rozśpiewana i roztańczona grupa teatralna „Trójeczka”

Dodano: 2019-01-11 / wyświetleń: 975
Tradycją naszej szkoły są przedstawienia bożonarodzeniowe. W tym roku grupa teatralna „Trójeczka” na świątecznym apelu, 21 XII 2018 r. zaprezentowała całej społeczności szkolnej i zaproszonym gościom przedstawienie z wieloma kolędami, pastorałkami i tańcami.

Gratulujemy  naszym „małym aktorom” talentów wokalnych i tanecznych , doceniamy pasję i zaangażowanie widoczne w odgrywanych rolach.

Przedstawienie bożonarodzeniowe przygotował zespół „Trójeczki” w składzie: Bruździak Dominika, Grzymowicz Zuzanna, Roszkowska Adrianna, Ruczyńska Lena,  Kurdziel Iga, Budka Patrycja,  Kuczyńska Maja, Ząbczyńska Zofia, Drzazga Zofia, Samsel Julia, Bąk Amelia, Wujkowska Agata.

Helena Orlińska, opiekun grupy teatralnej „Trójeczka”