• odpłatność za obiady w miesiącu wrześniu 72 zł.

I miejsce „Złota Rybka” dla grupy teatralnej „Trójeczka” z SP 3 w Ostródzie w 39. Wojewódzkim Konkursie Zespołów Teatralnych „O Laur Złotej Rybki”

Dodano: 2019-05-30 / wyświetleń: 211
W dniach 17 -18 V 2019 r. grupa teatralna „Trójeczka” uczestniczyła w Gali Finałowej 39. Wojewódzkiego Konkursu Zespołów Teatralnych „ O Laur Złotej Rybki" w Biskupcu, gdzie zdobyła I miejsce – „Złotą Rybkę” za przedstawienie pt. „Tygrys Pietrek”.

Spektakle konkursowe oceniali  jurorzy: Andrzej Fabisiak, reżyser - przez wiele lat związany z olsztyńskim Teatrem im. Stefana Jaracza oraz aktorzy: Krystyna Jędrys, Edyta Wójcik i Marcin Kiszluk.

Dwa dni spędzone w Biskupcu  na długo pozostaną  w naszej pamięci dzięki  integracyjnym spotkaniom z innymi zespołami teatralnymi, interaktywnej sztuce „Morskie opowieści ” w wykonaniu  aktorów „Teatru Katarynka” z Gdańska, wspaniałym  warsztatom teatralnym, wieczornej zabawie w podchody, zwiedzaniu w Biskupcu  największej kolekcji aparatów fotograficznych w Polsce.

Nagrodzone przedstawienie  przygotował zespół „Trójeczki” w składzie:

Wujkowska Agata, Grzymowicz Zuzanna, Bruździak Dominika,   Roszkowska Adrianna, Drzazga Zofia, Bąk Amelia, Ruczyńska Lena, Budka Patrycja, Kurdziel Iga, Ząbczyńska Zofia, Szulga Aleksander, Jurewicz Aleksander, Janiszewski Kornel,  Nowicki Wiktor, Musiałowska Zofia, Polewiak Oliwia, Stechni Paulina.

Helena Orlińska,  opiekun grupy teatralnej „Trójeczka”