• cena obiadów w czerwcu 44.40zł

„Sportowa zabawa - nasza wspólna sprawa”

Dodano: 2019-05-30 / wyświetleń: 95
30.05 2019 r. uczniowie naszej szkoły w składzie:
Karolina Orkisz kl. VI b
Maria Jonatowska kl. VI b
Szymon Nowacki kl. VI b
Maciej Błoniarz kl. VI b
Jakub Olszewski VI b
Hanna Łukaszewicz kl. Vd
Natalia Domeradzka kl. VIa
Patryk Malinowski kl. Va

zdobyli II miejsce w zabawie sportowej pod hasłem „Sportowa zabawa - nasza wspólna sprawa” podczas Otwartego Pikniku Integracyjnego w Ostródzie.

Uczniowie brali udział w 10 konkurencjach, w których rywalizowali z innymi szkołami.

Za zdobycie II miejsca otrzymaliśmy dyplom, pamiątkowy puchar oraz nagrody rzeczowe.

Po zawodach odbył się piknik integracyjny, gdzie wszyscy zgromadzeni mogli korzystać z licznych atrakcji m.in. parku zabawek dmuchanych, foto-budki, przejażdżki na koniu, kiełbaski z grilla , zdrowych sałatek oraz słodkich poczęstunków.

Projekt sponsorowany był przez Fundację PKO BP i Zarząd Powiatu w Ostródzie.

prowadząca drużynę -   Magdalena Karaś