2009-11-24
Dnia 14 listopada 2009 roku uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Wychowawcy spotkali się ze swoimi klasami, przyjęli życzenia, a następnie rozpoczęły się zajęcia integracyjne.

Maraton czytelniczy w SP 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie
2009-11-20
W październiku obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji 28 X 2009r. w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie odbył się maraton czytelniczy.

Turniej "dwójek" siatkarskich o Puchar Dyrektora OCSiR
2009-11-12
W dniu 27 września 2009 r w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji rozegrany został turniej "dwójek" siatkarskich o Puchar Dyrektora OCSiR w kategorii dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych.

Program "Kult hurra!" w SP 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie
2009-11-06
Centrum Edukacji Obywatelskiej skierowało do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ofertę programu "Kult hurra". Głównym celem programu jest promocja swojego regionu poprzez zajęcia artystyczne (fotoreportaż, teatr, animacja, fotografia, film). Program realizowany jest w ramach programu operacyjnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Edukacja kulturalna i diagnoza kultury".

Sztandar SP Nr 3 im. Jana Pawła II
2009-10-28
Dnia 16 października 2009 r. w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II odbyła się uroczystość nadania szkole sztandaru, która miała miejsce w 2. rocznicę przyjęcia przez szkołę imienia Patrona Jana Pawła II.

Warsztaty teatralne na rozpoczęcie roku
2009-10-12
W miesiącu wrześniu odbyły się warsztaty teatralne dla dzieci z grupy teatralnej "Trójeczka".

Grupa teatralna "Trójeczka" poznaje teatr od kulis
2009-10-12
Dnia 24 IX 2009r. grupa teatralna "Trójeczka" ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie uczestniczyła w niezwykłej wycieczce do olsztyńskich teatrów.

Uchwała Rady Miasta o nadaniu sztandaru naszej szkole.
2009-09-22
3.04.2009r. na sesji Urzędu Miasta został złożony wniosek o nadanie sztandaru Szkole Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie.

Zakończnie roku szkolnego
2009-09-22
19 czerwca to najbardziej wyczekiwany przez nas dzień. O godzinie ósmej rozpoczęła się Msza Św. dziękczynna za szczęśliwe zakończenie kolejnego roku szkolnego.

Sprawozdanie z wycieczki szkolnej na trasie AUGUSTÓW - WIGRY - WILNO (Litwa)
2009-07-14
Dnia 1 czerwca 2009 r. uczniowie klas IV-VI wraz z opiekunami p. M. Ilasz i p.T. Pętlicką - Krzekotowską wyruszyli na trasę trzydniowej wycieczki "Śladami Jana Pawła II". To kolejny, po ubiegłorocznym wyjazd , który ze względu na przyjęcie 16 października 2007 r. przez szkołę imienia Jana Pawła II stał się stałym punktem w kalendarzu imprez szkolnych.

pierwsza strona poprzednia strona strona 58 z 63 następna strona ostatnia strona