Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych

Dodano: 2009-01-19 / wyświetleń: 748
W środę, 10 grudnia 2008r o godzinie 10.00 w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Kościuszki 22 a odbył się Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.
Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców Szkół PodstawowychW turnieju udział wzięła drużyna chłopców reprezentujących Szkołę Podstawową Nr 3 im. Jana Pawła II. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał organizator zawodów. Nasi chłopcy po zaciętych meczach zajęli 2 miejce w zawodach, dzięki któremu szkoła zakwalifikowała się do Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego.

Chłopcy w składzie Kamil Jarmołowicz, Krystian Protasiewicz, Piotr Sikorski, Piotr Petaś otrzymali pamiątkowy dyplom za zajęcie 2 miejsca w Rejonowym Turnieju w Tenisie Stołowym Chłopców Szkół Podstawowych.

Opiekun – Magdalena Karaś