"O uśmiech dziecka"

Dodano: 2009-05-04 / wyświetleń: 762
17 kwietnia 2009 roku zespół taneczny naszej szkoły - "GABI" wraz ze swoją opiekunką panią Danutą Iwankowską wziął udział w koncercie charytatywnym "O uśmiech dziecka" na rzecz Stowarzyszenia "Pomoc Dzieciom Potrzebującym im. Janiny Pelczarskiej" w Ostródzie.
Koncert odbył się w zamkowej sali reprezentacyjnej. Głównymi organizatorami tego koncertu byli nauczyciele ZSZ im. S. Petofi, dlatego też w części artystycznej prym wiodła młodzież z tej szkoły. Gościnnie oprócz naszego zespołu wystąpili uczniowie z LO im. Jana Bażyńskiego, grupa zawodników z klubu karate „Kyokushin” i grupa taneczna ze Szkoły Podstawowej Nr 5.
Wszyscy młodzi artyści spisali się wspaniale. Nasze dziewczęta jak zwykle swoim występem ożywiły publiczność, którą stanowiła młodzież z ostródzkich szkół średnich.

Po koncercie wszyscy otrzymali podziękowania, że swoim udziałem w nim przyczynili się do zebrania środków finansowych, które zostaną przeznaczone na wyjazd wakacyjny dzieci z ubogich rodzin.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym tak szlachetnym przedsięwzięciu.