II Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Warmińskiej

Dodano: 2008-04-30 / wyświetleń: 855
"Szkoła jest dla wszystkich - nauczycieli i uczniów - wspólnotą, rodziną wychowawczą ..." - Jan Paweł II
Szanowni Państwo!

Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie pragnie kontynuować, zapoczątkowane w 2007 roku, dzieło tworzenia regionalnej Rodziny Szkół obejmującej placówki oświatowe noszące imię Sługi Bożego Jana Pawła II w Archidiecezji Warmińskiej.

Pragniemy podjąć żywą współpracę w propagowaniu osoby i nauczania Jana Pawła II, pragniemy dzielić się doświadczeniami, zmierzać poprzez wszystkie podejmowane działania do podnoszenia poziomu nauczania i wychowania naszych uczniów oraz kontynuować regularne spotkania przedstawicieli szkół noszących to zaszczytne imię.

Zapraszając Państwa do uczestnictwa w II Zjeździe Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Warmińskiej, który odbędzie się 28 maja 2008r. w naszej szkole, mamy nadzieję, że przyjmiecie Państwo nasze zaproszenie i przyłączycie się do powyższej inicjatywy.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami

Mariola Jarmołowicz