Eliminacje rejonowe konkursu o "Laur Złotej Rybki"

Dodano: 2009-06-03 / wyświetleń: 727
W Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie odbyły się eliminacje rejonowe XXIX Wojewódzkiego Konkursu Zespołów Teatralnych o "Laur Złotej Rybki".
Eliminacje rejonowe konkursu o "Laur Złotej Rybki"W sali widowiskowej zaprezentowało się 8 grup teatralnych z naszego powiatu.
W skład jury weszli : p. Krystyna Jędrys aktorka Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie, p. Leszek Grad - członek Zarządu Głównego TKT w Warszawie, były dyrektor Olsztyńskiego Teatru Lalek, p. Andrzej Lewicki instruktor teatralny z Lubawy oraz p. Stanisław Andrzejczyk główny organizator z Biskupca.

Zwycięzcą eliminacji rejonowych została grupa teatralna "Trójeczka", która zaprezentowała przedstawienie "Humba, bumba, bang". Dzięki temu teatrzyk zakwalifikował się do eliminacji wojewódzkich konkursu o "Laur Złotej Rybki" w Biskupcu.

Helena Orlińska – opiekun grupy teatralnej